MIS ÜRITUS SEE ON?

Heategevusseminar Jazz Symphony on krapsaka koolituse ja vahetu suhtlemise sümbioos, mis avab grillihooaja. Kutsutud külalised saavad asjalikke näpunäiteid oma ala proffidelt, tutvuda uute trendidega ja hinnata kohalike lihatööstuste uusi grilltooteid.

KUST SEE MÕTE TULI?

Mõte tekkis soovist mälestada lahkunud sõpra ja aidata tema peret. Hea stardipakk oli 2013. aasta kevadel Paslepas korraldatud töötuba, kuhu kohale kutsutud KCBS-i (Kansas City BBQ Society) meeskond koolitas meie oma barbeque-meeskondi ja asjaarmastajaid Ameerika moodi liha küpsetama ning kohtunikke võistlustöid hindama. Ürituse raames said 72 küpsetajat palju kasulikke näpunäiteid ja 35 osalejat rahvusvaheliselt tunnustatud barbeque-kohtuniku sertifikaadi. Seega läks sündmus väga hästi korda ja andis julguse astuda järgmine samm – korraldada Jazz Symphony.

MIKS SELLINE NIMI?

Eesnime sai üritus grillmeister Jazzi järgi, kes kuulus võistkonda nimega BBQ Symphony. Symphony tähendab meie jaoks koos tegemist, koos olemist ja koos kõlamist ehk sümfooniat. Just selline saab olema ka Jazz Symphony seminar.

KES SEDA KORRALDAB?

Korraldajad on Jazzi sõbrad Rain Käärst, Allan Kuning, Vambola Moores, Tarvo Kullama ja Rene Kiis. Juriidiline asjaajamine toimub MTÜ Food & Service Clubi kaudu.

NB: Siit saab kopeerida lingi internetilehitsejasse, et lugeda Jazz Symphony 2014 kokkuvõtet läbi Eesti Ekspressi: http://ekspress.delfi.ee/news/gurmee/eestlased-on-grillirahvas.d?id=68590255

rain@rainstuudio.ee